Copyright 2020 - Reparo spol. s r.o.

Použité stroje

Společnost REPARO s.r.o. je výhradním zastoupením výrobců strojů EWD a ISELI.

Použité stroje, které jsou na této stránce nabízeny, byly vzaty v protiplatbě při nákupu nových strojů. Tyto stroje jsou obvykle u výrobce prohlédnuty, opraveny, případně je provedena generální oprava. Nenabízíme stroje, které by nebyly prohlédnuty výrobcem, nejsme klasickými prodejci použitých strojů. O některé druhy strojů, jako jsou například automatické omítací pily nebo kmenové pásové pily, bývá velký zájem. Často nastává situace, kdy stroj vzatý v protiplatbě se nedostane na tuto stránku, neboť je zamluven v předstihu.

Pokud tedy máte zájem o jiný použitý stroj, který není na aktuálním seznamu nabízených strojů, prosím, kontaktujte nás a my Vaši žádost budeme evidovat. Budeme Vás kontaktovat v okamžiku, kdy Vámi žádaný stroj bude možné získat, respektive jakmile bude jasné, že Vámi žádaný stroj je nám naším zákazníkem v protiplatbě nabízen.

Aktuálně nabízené stroje:

HDN_600-WÜ Průchod 700 mm, zdvih 600 mm
Rámová pila, cena 179.000 EUR /
Poznámka: tovární oprava se zárukou jako nový stroj

EHD_34-WÜ Průchod 850 mm, zdvih 600 mm
Rámová pila, cena 79.000 EUR /
Poznámka: tovární oprava

ARTA-C-WÜ Odlučovací klíny, cena 17.900 EUR / Poznámka: tovární oprava se zárukou jako nový stroj

MA_2 Vyvažovací zařízení pro rámovou pilu (2 stranné), cena 33.000 EUR / Poznámka: tovární oprava se zárukou jako nový stroj

Neváhejte nás kontaktovat na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.